X
تبلیغات
زولا

واگویه های تنهایی

دوشنبه 5 مهر‌ماه سال 1389 ساعت 08:48 ق.ظ

پاییزنامه

از پس اداره میدان آزادی بر نمی آیند، آن وقت ادعای مدیریت جهان را دارند.کافی است مسیرتان از میدان آزادی بگذرد، هر روز کثیفتر  و نامنظم تر از دیروز ! معتادان، مواد فروشان، دست فروشان، گدایان، فالگیرهای کولی بیداد می کنند، کثافت، آسفالت های شکسته، زباله، چمن های له شده، مسافر ها و مسافرکش های بی نظم، همه چیز در هم و بر هم، آخر یکی نیست بگوید شما که از پس اداره این میدان بر نمی آیید، داعیه اداره جهان را از کجایتان در آورده اید! 

 

دور میدان آزادی سوار تاکسی بودم، راننده تاکسی بدون راهنما مسیرشو تغییر داد و به سمت راست رفت، ناگهان راننده یک پراید سرش را از پنجره ماشینش بیرون آورد و داد زد: تاکسی چرا راهنما نمیزنی بی خبر میپیچی؟! فکر می کنید راننده تاکسی در جواب چه گفت؟ سرشو از تاکسی بیرون برد و داد زد: تاکسی به این بزرگیو کج کردم نمیبینی، راهنما به اون کوچیکی رو می بینی!!!!!!!!!!!!! 

 

فیلم هامون-ساخته داریوش مهرجویی در پردیس سینمایی ملت به صورت تک سانس در ساعت 10:30 شب به اجرا در می آید، خوشا به حال آنهایی که می روند و می بینند، ما که دختریم پدر جانمان عصبانی می شود دیر برگردیم خانه:(   

 

کنسرت برف خوانی به سرپرستی علی قمصری و خوانندگی محمد معتمدی 31 شهریور و اول مهر ماه در تالار وحدت به اجرا در آمد، جای شما خالی بسیار خوب بود، گروه هماهنگ  و نوازندگان بسیار آماده بودند، علی قمصری استادی خودش را به اثبات رسانده، به گونه ای که دیگر میتوان با دیدن نامش در کنار یک گروه موسیقی، به آن گروه اعتماد کرد و مشتری برنامه اش شد! 

 

مریم5 مهر 89