X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

واگویه های تنهایی

سه‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1388 ساعت 03:01 ب.ظ

نی نی کچل!

*در حین رانندگی چه چیزها که آدمی نمیبینه.بسیاری از آدمها وقتی که می خوان خط رانندگی خودشونو عوض کنند،به جای زدن چراغ راهنما ، دستشونو از شیشه خودرو میارن بیرون و به جای چراغ راهنما دستشونو تکون میدن و اگر بهشون اعتراض کنی،در جواب بهت میگن: مگه ندیدی دست تکون دادم؟!!!!!  

 

*کی میگه ما مردمان از خودگذشته،فداکار و نوعدوستی هستیم!؟؟؟کافیه که در حین رانندگی چراغ راهنما بزنید و بخواهید خط رانندگی خودتونو عوض کنید،تمام خودروها به جای کم کردن سرعت و راه دادن به شما،پا را بر رکاب گاز فشرده و فرصت تغییر مسیر را از شما می گیرند.هیچ ملاحظه ای در کار نیست!!!  

 

*برادر زادم،دختر بچه 4 ساله ایه که هر روز صبح وقتی مامان و باباش به سر کار میرند،به خونه ما آورده میشه تا مامانم ازش نگهداری کنه! امروز کله سحر میگفت :" برام برنامه کودک بذارید" من که دیدم اون ساعت صبح برنامه کودک موجود نیست، عروسک قدیمیمو براش اوردم و گفتم: " بیا با این بازی کن یه اسمم برای این عروسک بذار، مثلا ستاره " برادرزاده گفت: "  نه ستاره نه ! موهاشو می زنیم ،کچلش می کنیم،بهش میگیم نی نی کچل!!!!"  

 

*تصویر های ذهنی میتونند بسیار زیبا و لذت بخش باشند. فکر می کنم بهترین نویسنده ها کسانی هستند که بهترین تصویرها رو در ذهن خودشون می سازند و سپس این تصاویر رو تبدیل به کلمه می کنند ! ما با  نویسنده ای خاص و یا با نوشته ای بیشتر ارتباط برقرار می کنیم که تصاویر ذهنی نویسنده به تصاویر ذهنی ما نزدیکتر باشه. 

مریم 22 اردیبهشت