X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

واگویه های تنهایی

شنبه 26 بهمن‌ماه سال 1387 ساعت 09:52 ق.ظ

بدون شرح!!؟

مشهدی قناری که خاطرتون هست!پس از چند وقت بابا اونو با یه قناری ماده جفت کرد تا به قول خودش ازشون جوجه بکشه !!! الان قناری ماده 3 تا تخم گذاشته و روی تخماش خوابیده!! نکته جالب اینه که قناری نر مدام غذا میذاره دهن قناریی که رو تخم خوابیده !! نمی دونید چه محبتی به قناریی که می خواد مامان بشه می کنه، شدت محبتش به حدیه که خواهرم که حامله است، به شوهرش گفت:" نگاه کن چطور غذا دهنش میذاره و نازشو میکشه، چه شوهر خوبی داره این قناری ماده!!" 

 

چند روز پیش از یه بنگاه معاملات مسکن  یه آگهی تبلیغاتی دیدم ،که باعث شد لبخند بزنم(لبخند تمسخر گونه) ،تبلیغ این بود:" مسکن.......اولین مبتکر دلالی علمی  املاک در ایران!!!" دلالی دلالیه!!!این صفت علمیش دیگه چه صیغه ایه خدا میدونه!حیف این صفت علمی که به موصوفی چون دلالی  چسبیده بشه!!!!!! 

 

نمیتونم از کانالی چون mbc4  به این راحتی ها بگذرم،انصافا برنامه های خوبی داره، برنامه the doctores   شنبه ها تا چهارشنبه ها ساعت 19:30رو از دست ندید! جالبه چرا که علم پزشکی رو خیلی ملموس و قابل فهم وارد زندگی مردم می کنه!!!! 

 

از وقتی رانندگی میکنم، متوجه شدم که درصد بالایی از مردم بد رانندگی میکنند و نمیدونم چطور به این جماعت تصدیق دادند تا به قول قدیمیا اتول سواری !! کنند،و فکر میکنم بین طریقه رانندگی آدمها و فرهنگ و شخصیتشون یه رابطه معنادار وجود داره!!و بد نیست که با یه پژوهش به بررسی رابطه رانندگی و شخصیت  و یا فرهنگ آدمها پرداخته بشه! مطمئنم کار جالب و پرسرو صدایی میشه!!!

مریم26 بهمن 87